Διατροφικές Διαταραχές
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Σειρές, εκπομπές, ταινίες για τις διατροφικές διαταραχές και την υγεία.

4 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω

Σειρές, εκπομπές, ταινίες για τις διατροφικές διαταραχές και την υγεία. Empty Σειρές, εκπομπές, ταινίες για τις διατροφικές διαταραχές και την υγεία.

Δημοσίευση από Ailouros Παρ Μάης 11, 2018 9:37 am

Παιδιά ανακάλυψα μια σειρά εκπομπών στο Youtube ίσως την ξέρετε, αξίζει πάντως να δείτε τα επεισόδια!
Η εκπομπή λέγεται freaky eaters [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Εδώ έβαλα ένα τυχαίο επεισόδιο με έναν τύπο που έχει εθισμό στις πατάτες και που δεν μπορεί να φάει κάτι άλλο.. affraid
Δεν το φανταζόμουν οτι υπάρχουν άνθρωποι που έχουν τέτοια διατροφικά προβλήματα! Έχω σοκαριστεί!
Ailouros
Ailouros
Δραστήριο μελος
Δραστήριο μελος

Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2018

https://potatosdreams.blogspot.gr/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σειρές, εκπομπές, ταινίες για τις διατροφικές διαταραχές και την υγεία. Empty Απ: Σειρές, εκπομπές, ταινίες για τις διατροφικές διαταραχές και την υγεία.

Δημοσίευση από tsourekoula90 Πεμ Μάης 17, 2018 5:43 pm

Αιλουρακι μου δεν γνωριζα την υπαρξη αυτης της εκπομπης...Θα το τσεκαρω αν βρω ποτε χρονο χαχαχαχαχα.

Τιποτα μη σου κανει εντυπωση...υπαρχουν ενα σωρο διαφορετικες περιπτωσεις και πολυ πιο ιδιαιτερες απο τα δικα μας θεματα!!!

Οσον αφορα τις σειρες/ εκπομπες, ειχα κολλημα με το extreme make over weight loss edition και μου αρεσε και η σειρα my mad fat diary...ισως τα εχεις ακουστα ή τα εχεις παρακολουθησει...

tsourekoula90
Δραστήριο μελος
Δραστήριο μελος

Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2018

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σειρές, εκπομπές, ταινίες για τις διατροφικές διαταραχές και την υγεία. Empty Απ: Σειρές, εκπομπές, ταινίες για τις διατροφικές διαταραχές και την υγεία.

Δημοσίευση από Ailouros Πεμ Μάης 17, 2018 6:05 pm

αχ και εμενα μου αρεσε αυτη η εκπομπη το extreme make over ο γλυκουλης ο κρις παουελ πολυ συγκινιομουν οταν τους ελεγε σε διαλεξα.. την αλλη την σειρα δεν την ξερω θα την ψαξω παντως
Ailouros
Ailouros
Δραστήριο μελος
Δραστήριο μελος

Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2018

https://potatosdreams.blogspot.gr/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σειρές, εκπομπές, ταινίες για τις διατροφικές διαταραχές και την υγεία. Empty Απ: Σειρές, εκπομπές, ταινίες για τις διατροφικές διαταραχές και την υγεία.

Δημοσίευση από tsourekoula90 Παρ Μάης 18, 2018 7:17 pm

οντως, ειναι γλυκας, μου αρεσε παρα πολυ ο τροπος με τον οποιο προσεγγιζε και βοηθουσε τον καθε ανθρωπο ξεχωριστα....η εμψυχωση, τα κινητρα που τους εδινε, η θετικη αυρα γενικοτερα...

tsourekoula90
Δραστήριο μελος
Δραστήριο μελος

Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2018

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σειρές, εκπομπές, ταινίες για τις διατροφικές διαταραχές και την υγεία. Empty Απ: Σειρές, εκπομπές, ταινίες για τις διατροφικές διαταραχές και την υγεία.

Δημοσίευση από Blossom Σαβ Μάης 19, 2018 4:19 pm

Το 'My Mad Fat Diary' το είχα επαινέσει στο προηγούμενο forum (δε ξέρω αν το είδες από εκεί τσουρεκούλα, αλλά αν ναι πολύ χαίρομαι!).
ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΉ μίνι σειρά. Όσοι έχετε το χρόνο, αξίζει να την παρακολουθήσετε. ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΉ.

Οι 'Freaky Eaters' δε μου αρέσουν, κυρίως γιατί νιώθω πως για χάρη της τηλεθέασης προβάλλουν και ευτελίζουν ανθρώπους με σοβαρά προβλήματα. Δε νομίζω πως τα ξεπερνάνε μετά το πέρας των επεισοδίων, δυστυχώς.
Κάποιες φορές αναρωτιέμαι αν είναι και πλαστά τα επεισόδια.

Το 'Extreme Make Over - Weight Loss Edition' προσφέρει κίνητρο μέχρι ένα σημείο στον τηλεθεατή, αν και έχω διαβάσει πως οι περισσότεροι 'πρωταγωνιστές' πήραν πίσω τα κιλά τους μετά την εκπομπή. Υπάρχουν αρκετά άρθρα που καταδικάζουν αυτόν τον τρόπο μείωσης βάρους, επειδή είναι γρήγορος και εξαντλητικός, με μεγάλη πιθανότητα αποτυχίας μακροπρόθεσμα...
Blossom
Blossom
Δραστήριο μελος
Δραστήριο μελος

Ημερομηνία εγγραφής : 19/04/2018

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σειρές, εκπομπές, ταινίες για τις διατροφικές διαταραχές και την υγεία. Empty Απ: Σειρές, εκπομπές, ταινίες για τις διατροφικές διαταραχές και την υγεία.

Δημοσίευση από tsourekoula90 Σαβ Μάης 19, 2018 6:54 pm

Αληθεια?? Δεν το ειχα δει, οχι! :O Την ειχα ανακαλυψει τυχαια τη σειρα στο youtube πριν 3 χρονια και να φανταστεις ημουν σε διακοπες χωρις λαπτοπ και τα ειχα δει ολα τα επεισοδια στο κινητο με ΜΒ!!!!! χαχαχχχχα, κολλημα! Ειχα διαβασει και το πρωτο βιβλιο-ημερολογιο στα αγγλικα σε pdf.

Σε αυτο με τα κιλα εχεις δικιο, σιγουρα αν δεν συνεχισεις τον ιδιο τροπο ζωης που σου μαθαινουν στην εκπομπη, ξαναγυριζεις αυτοματως στα ιδια... Ελπιζω να μην πηραν ολα τα κιλα πισω, ειναι κριμα μετα τη τοση υπερπροσπαθεια... Εννοειται πως ενας χρονος για τετοια τεραστια μειωση βαρους ειναι επιφοβο χρονικο διαστημα...εδω εμεις για 10 κιλα και παλευουμε 100 χρονια...Razz

tsourekoula90
Δραστήριο μελος
Δραστήριο μελος

Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2018

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Σειρές, εκπομπές, ταινίες για τις διατροφικές διαταραχές και την υγεία. Empty Απ: Σειρές, εκπομπές, ταινίες για τις διατροφικές διαταραχές και την υγεία.

Δημοσίευση από Μαρία Admin Σαβ Μάης 19, 2018 8:42 pm

Αυτή τη σειρά δεν την έχω δει ..Έχω κάτι ταινίες που θέλω να δω σχετικές ,μόλις βρω χρόνο και θα σας πω αν αξίζουν .. Wink
Μαρία Admin
Μαρία Admin
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 04/04/2018
Τόπος : Πειραιάς

https://diatrofikidiataraxi.forumgreek.com

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Επιστροφή στην κορυφή

- Παρόμοια θέματα

 
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης