Καταγραφή γευμάτων [Μάιος-Ιούνιος 2018] ❀

Σελίδα 2 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Πήγαινε κάτω

Απ: Καταγραφή γευμάτων [Μάιος-Ιούνιος 2018] ❀

Δημοσίευση από Δημητρα Την / Το Πεμ Μάης 17, 2018 2:58 pm

Μπλοσομακι εχεις σκεφτει πως αυτο που φταιει ειναι το οτι δεν τρως φαγητο αλλα υποκαταστατα;;

Δημητρα
Νέο μέλος
Νέο μέλος

Ημερομηνία εγγραφής : 09/05/2018

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημοσίευση από Blossom Την / Το Σαβ Μάης 19, 2018 4:38 pm

Σάββατο 19/05/18:

• Ομελέτα με λαχανικά και 1 αγγούρι
• 2 κ.σ ταχίνι
• 2 ψαροκροκέτες με ρύζι ατμού
• 1 πορτοκάλι
• Αγγουροντομάτα με γιαούρτι 0%

~

Κυριακή 20/05/18:

• Smoothie μπανάνα/βρώμη/γάλα αμυγδάλου/ταχίνι
• 1 μικρό πιάτο καρμπονάρα
• 1 γιαούρτι 0% με μαρμελάδα
• Πράσινη σαλάτα ανάμεικτη, λίγο ρύζι ατμού

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Blossom στις Κυρ Μάης 20, 2018 10:04 pm, 6 φορές συνολικά

Νιώθω πως θα τα καταφέρω αυτήν τη φορά!
Blossom
Δραστήριο μελος
Δραστήριο μελος

Ημερομηνία εγγραφής : 19/04/2018

Δημοσίευση από tsourekoula90 Την / Το Σαβ Μάης 19, 2018 7:50 pm

ποια ειναι τα υποκαταστατα στη προκειμενη??!

Προσωπικα, μια χαρα βλεπω τη διατροφη...

Man cannot remake himself without suffering, for he is both the marble and the sculptor

tsourekoula90
Δραστήριο μελος
Δραστήριο μελος

Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2018

Δημοσίευση από Δημητρα Την / Το Κυρ Μάης 20, 2018 6:13 pm

Την Κυριακη εφαγε ενα σμουθι με βρωμη κ ενα μικρο πιατο καρμποναρα πως σου φαινεται;; και τις αλλες μερες ολο κατι τοστ και γιαουρτια 0%.. κοριτσια ειληκρινα ουτε κρινω ουτε τιποτα..απλα προσπαθω να βοηθησω οσο μπορω..εχω περασει πολυ δυσκολα και εχω φτασει σε ασχημα σταδεια..με εχω ταλαιπωρησει πολυ γενικα..αυτα που λεω ειναι συμβουλες απο ψυχολογο διατροφης δεν ειναι απο το μυαλο μου και ειλιξρινα τα λεω μονο γιατι υποτηθετε οτι εδω συμβουλευουμε η μια την αλλη!!

Δημητρα
Νέο μέλος
Νέο μέλος

Δημοσίευση από tsourekoula90 Την / Το Κυρ Μάης 20, 2018 7:28 pm

Μα δεν ειπα οτι κρινεις κλπ, δεν χρειαζεται να φοβασαι συνεχεια μηπως προσβαλλεις ή θιξεις κανεναν. Κουβεντα κανουμε.
Η μπλοσομ πριν λιγες μερες ξεκινησε ξανα για την επιτευξη μιας πιο σωστης διατροφης, ηδη εχει κανει τεραστια βηματα βελτιωσης και αυτο ειναι μονο η αρχη.
Ειναι γνωστο οτι δεν ειναι καθολου ευκολο να περασουμε απο το ενα ακρο στο αλλο εν μια νυκτι.
Αν κοιταξεις σφαιρικα το τι τρωει καθε μερα ειναι αρκετα ισορροπημενο το προγραμμα. Δεν ειναι τελειο, αλλα ποιου απο εμας ειναι???? Smile

To σμουθι εχει πολλες θερμιδες απο μονο του αν κατσεις να υπολογισεις τις θερμιδες ...ειναι, δε, ενα γευμα μονο του και μια υγιεινη επιλογη. Η καρμποναρα σιγουρα δεν ειναι υγιεινη επιλογη, αλλα ειναι ανθρωπινο οτι την ηθελε και απο ο,τι φαινεται δεν εφαγε κατι αλλο για να μη ξεφυγει θερμιδικα...υποθετω βεβαια... Στα προηγουμενα γευματα περιλαμβανεται η πρωτεινη, οι φυτικες ινες, τα υγιεινα λιπαρα κλπ, δεν βλεπω κατι λαθος.

Το γιαουρτι 0% ισως ειναι λιγο ακραιο, ειναι πιο συνηθες το 2%. Αλλα εγω που παντα τρωω πληρες τι να πω χχαχαχαχα.

Αν επιτρεπεται πηγαινεις και σε διατροφολογο ή αποκλειστικα σε ψυχολογο εξειδικευμενο στις διατροφικες διαταραχες?

Man cannot remake himself without suffering, for he is both the marble and the sculptor

tsourekoula90
Δραστήριο μελος
Δραστήριο μελος

Δημοσίευση από Blossom Την / Το Κυρ Μάης 20, 2018 7:52 pm

Δεν απάντησα εξαρχής στο μήνυμα της Δήμητρας γιατί αφενός δεν ήταν αληθής παρατήρηση, αφετέρου έγινε με τρόπο όχι ευγενικό.

Έγραψες Δήμητρα πως ΔΕΝ ΤΡΏΩ ΦΑΓΗΤΟ παρά μόνο υποκατάστατα. Δεν ισχύει αυτό κοπέλα μου. Ακόμα και στις πιο δύσκολες ημέρες προσπαθώ να εντάσσω κάποια πρωτεΐνη και λαχανικά ή φρούτα στη διατροφή μου. Μπορείς να το δεις στις καταγραφές.

Παρεμπιπτόντως, τις καταγραφές τις ενημερώνω κατά τη διάρκεια της ημέρας. Σήμερα, που είναι η Κυριακή στην οποία αναφέρεστε κορίτσια, δεν έχω τελειώσει ακόμα τα γεύματά μου. Προφανώς δε θα μείνω μόνο με την καρμπονάρα όλη μέρα.

Ξέρετε κάτι όμως; Ακόμα και αν ΜΙΑ ΗΜΕΡΑ φάω μόνο καρμπονάρα, δεν τιμωρώ τον εαυτό μου. Άλλες φορές πεινάω περισσότερο, άλλες λιγότερο. Και αυτό είναι ΟΚ.

Ο καθένας όπως μπορεί, προσπαθεί να βρει το δρόμο του.

Υ.Γ. Το γιαούρτι 0% μου αρέσει, είναι πιο ελαφρύ, και με καλύπτει. Λιπαρά παίρνω από παντού αλλού, όπως το αβοκάντο, το ελαιόλαδο, το ταχίνι, το μέλι κλπ.

Blossom
Δραστήριο μελος
Δραστήριο μελος

Δημοσίευση από tsourekoula90 Την / Το Κυρ Μάης 20, 2018 8:16 pm

Μπλοσομακι, καλα που ειπες οτι ειναι Κυριακη, απο τοτε που επιασα δουλεια και δουλευω και σκ εχω χασει τις μερες, ολες μου φαινονται το ιδιο.

Προφανως και δεν τιμωρεις τον εαυτο σου, δεν εννοοουσα σε καμια περιπτωση κατι τετοιο, να σου πω την αληθεια ειναι κατι που κανω εγω κι επειδη δεν θυμομουν οτι ειναι Κυριακη και νομιζα οτι ειναι χτεσινο το μηνυμα, σκεφτηκα οτι ισως απλα δεν εφαγες βραδινο. Προσωπικα σχεδον καθε φορα που τρωω τετοιου ειδους φαγητα, οπως καρμποναρα και σουβλακια που υπερλατρευω, δεν τρωω την υπολοιπη μερα γιατι δεν πειναω καθολου. Για αυτο υπεθεσα το ιδιο απο κεκτημενη ταχυτητα...σορι, δεν εχω και την υπερτατη διαυγεια χαχαχαχα.

Εφοσον σου αρεσει αυτο το γιαουρτι, σημαινει οτι ο οργανισμος σου αυτο τραβαει κιολας και αυτο ειναι το σημαντικο. Εγω πχ δεν μπορω να το φαω ακριβως επειδη ειναι ελαφρυ, αν δεν εχει πυκνοτητα στοκου δεν τη βρισκω ΧΑΧΧΑΧΧΑΧΑΧΑ

tsourekoula90
Δραστήριο μελος
Δραστήριο μελος

Δημοσίευση από Δημητρα Την / Το Κυρ Μάης 20, 2018 9:14 pm

Ρε σεις κοριτσια γιατι τετοια επιθεση;; ειληκρινα δεν καταλαβαινω για στραβωνετε και δεν δεχεστε την γνωμη και ενως 3ου που τραβαει τα ιδια κ χειροτερα..με κανετε και νιωθω ασχημα γιατι δεν ηθελα να κρινω κανεναν στις επιλογες του..ο καθενας κανει οτι γουσταρει και τρωει οτι θελει..εγω να βοηθησω ηθελα και ηθελα να δωσω συμβουλες που μου εδωσε η δικη μου ψυχολογος διατροφης.. λυπαμαι πολυ εαν σας προξενισα καποιο ασχημο συναισθημα..δεν θα ξανασχολιασω τιποτα.. να ειστε καλα!!

Δημητρα
Νέο μέλος
Νέο μέλος

Δημοσίευση από Μαρία Admin Την / Το Κυρ Μάης 20, 2018 9:26 pm

Επειδή τις τελευταίες μερες παρατηρω ένα πολύ άσχημο κλίμα με παρανοήσεις θέλω να επισημάνω κάποια πράγματα !
Εδώ είναι ένας ιδιαίτερος χώρος βοήθειας και αλληλοστηριξης ! Σε καμία περίπτωση δεν θέλω να γίνεται αυτο που συμβαίνει σε άλλα φόρουμ .
Κάνω το καλύτερο δυνατό να γίνει γνωστό το φόρουμ γιατί ο σκοπός μου από την αρχή ήταν να βοηθήσω και να στηρίξω όποιον υποφέρει από διατροφική διαταραχή ή διατροφικά προβλήματα και παχυσαρκία .
Ήδη ο ψυχισμός του ατόμου είναι πολύ φορτισμένος και δεν χρειάζεται να ζοριζεται περισσότερο .Έρχεται να γράψει εδώ γιατί εδώ τον καταλαβαίνουν και δεν θα πρέπει να αισθάνεται τύψεις για αυτό .Γράφει ο καθένας τις εμπειρίες του και τι πιστεύει καλύτερα. Δίνει συμβουλές και ανταλλάσσει απόψεις .Ήρεμα και όμορφα !
Θα παρακαλέσω λοιπόν να υπάρχει μεγαλύτερη προσοχή και να μην γίνονται λάθη τέτοιου είδους .
Προσπαθώ να κάνω γνωστό το φόρουμ το παλεύω κάθε μερα και αντί να αγκαλιάζονται τα μέλη να υπάρχουν επιθέσεις ?
Αν αυτό γινεται τώρα που ακόμη είμαστε στην αρχή τι θα γίνει μετά ? Και στην τελική δεν είναι μόνο για το φόρουμ  .Χάνεται και η ουσία και ο σκοπός της λειτουργίας του .
@Δημητρα αν θέλεις μπορούμε να μιλήσουμε προσωπικά όμως μην κάνεις το λάθος να μην ξαναγραψεις ..
Ελπίζω να υπάρχει θετική πρόθεση από όλους και να λυθεί όλο αυτό σύντομα .
Δεν θέλω και ίσως το απαιτω , κανένα μέλος να υποφέρει και εδώ μέσα .Θέλω να υπάρχει διαφορετικό κλίμα και ευελπιστώ από όλους το ίδιο ευχαριστώ !!!

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Μαρία Admin στις Κυρ Μάης 20, 2018 9:51 pm, 1 φορά

Αγάπησε τον εαυτό σου και το σώμα σου! Βρες την δύναμη μέσα σου !
Μαρία Admin
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 04/04/2018
Τόπος : Πειραιάς

http://diatrofikidiataraxi.forumgreek.com

Δημοσίευση από Blossom Την / Το Κυρ Μάης 20, 2018 9:41 pm

Μαρία μην ανησυχείς, από πλευράς μου λήγει εδώ.

Όλοι δίνουμε τον αγώνα μας, όπως έχω γράψει πολλές φορές. Και βοηθάμε όπως και όσο μπορούμε.

Blossom
Δραστήριο μελος
Δραστήριο μελος

Δημοσίευση από tsourekoula90 Την / Το Κυρ Μάης 20, 2018 9:57 pm

Τα μηνύματα είναι λίγο - πολύ απρόσωπα, δεν ακούμε φωνή για να καταλάβουμε τον τόνο, τις διακυμάνσεις, τη χροιά. Δν βλέπουμε πρόσωπο για να καταλάβουμε τον τρόπο με τον οποίο μας μιλάει ο συνομιλητής μου.
Προσωπικά δε θεωρώ ότι είπα κάτι μεμπτό ή οτι προσβαλα κανέναν μόνο κ μόνο επειδή έχω διαφορετική άποψη. Η πρόθεσή μου δεν ήταν να δημιουργήσω κάποιου είδους αντιπαραθεση.
Ίσως τα σχόλια μου να διαβάστηκαν με μια υποθετική ειρωνική ή επιθετική χροιά, κάτι που δε ισχύει.
Καλωσορισα τη Δήμητρα όπως θα έκανα με κάθε μέλος, είμαι ανοιχτή σε διαφορετικές απόψεις, αν και είμαι υπέρ της διαλλακτικοτητας.

Δεν έχω κάτι με κανέναν κ σέβομαι όλα τα μελη εξίσου.
Αν κάποιος θεωρεί ότι τον αδίκησα μπορεί να μου απευθυνθεί προσωπικά.

Εννοείται πως όλοι έχουμε διαφορετικά βιώματα και είμαστε λιγότερο ή περισσότερο φορτισμένοι και συμφωνώ απόλυτα στο ότι πρέπει να στηρίζουμε ο ένας τον άλλον. Αυτό είναι κ τ point.

Δήμητρα ελπίζω να συνεχίσεις να γράφεις και λυπάμαι πολύ αν εξέλαβες το μήνυμα μου σαν επίθεση γιατί απλά δεν ισχύει σε καμία περίπτωση.

tsourekoula90
Δραστήριο μελος
Δραστήριο μελος

Δημοσίευση από Ailouros Την / Το Κυρ Μάης 20, 2018 11:36 pm

Δήμητρά μου μη στεναχωριέσαι, κανένας δεν σου έκανε επίθεση.. δεν υπάρχει κανένας λόγος να κάνουμε εδώ διαμάχες!
είμαστε εδώ να βοηθάμε ο ένας τον άλλον! I love you

το ημερολόγιό μου -> https://potatosdreams.blogspot.gr/

Ailouros
Δραστήριο μελος
Δραστήριο μελος

Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2018

https://potatosdreams.blogspot.gr/

Δημοσίευση από Δημητρα Την / Το Δευ Μάης 21, 2018 1:57 pm

Κοριτσια το θεμα ειναι πως δεν εχουμε το ιδιο προβλημα μαλλον οποτε δεν καταλαβαινουμε ή μια την αλλη και προκειμενου να κανουμε κακο η μια στην αλλη ειναι καλυτερα να παρουμε αποστασεις θεωρω.. Αν καταλαβαιναμε η μια την αλλη θα καταλαβαινατε οτι εξαρχη δεν ειρωνευτηκα κ δεν ηθελα να προσβαλω κανεναν σας γιατι να σας το πω και πιο απλα ο καθενας το προβλημα του το βλεπει πολυ βαρυ και εγω μεσα απο το δικο μου προβλημα και μεσα απο οσα χρειαζομαι εγω να ακουσω ειπα πραγματα που σας ενοχλησαν και ζητω να με συγχωρεσετε δεν το ηθελα..ισως δεν εχω και εγω τον καταλληλο τροπο... αλλα επειδη πραγματικα χθες ημουν ηδη χαλια και σημερα παλι το ιδιο και δεν θελω να στεναχωρω καποιον για οποιονδηποτε λογο θελω εστω να μην εχω διαμαχες με κανεναν..ας ληξει εδω..

Δημητρα
Νέο μέλος
Νέο μέλος

Δημοσίευση από Λυδία Την / Το Δευ Μάης 21, 2018 5:41 pm

Παιδιά συγγνώμη που αναξατευομαι . Αλλά επειδή είμαι και εγώ πολύ άσχημα και χθες και σήμερα που πάλι ξαναεκανα επεισόδιο ,θα καφτω στο δικό μου θέμα , μην πάρει άλλες διαστάσεις .
Είναι κρίμα γιατί εγώ το βλέπω τουλάχιστον από τη δική μου πλευρά εδω είναι αλλιώς .
Οκ σίγουρα όλες δεν έχουμε το ίδιο πρόβλημα και το βιώνουμε διαφορετικά και ανάλογα και σε τι φάση είμαστε .
Όταν είσαι χάλια τα βλέπεις όλα έτσι κανεις επεισόδια και μπορεί να παρεξηγήσεις η να παρεξηγηθείς οκ εμένα μου έχει συμβεί πολλές φορές . Γενικά εγώ έχω νευρικότητα κλπ
Μακάρι καμία να μη φύγει και εσύ αααΔήμητρα @Δημητρα
 ελπίζω να είσαι καλύτερα
Ψάχνω και κθα ώρα να βρω αυτό με το όνομα που επισημαίνεις τα κατάφερα τελικά.χθες το βρήκα με τη μία το ξέχασα σήμερα

Λυδία
Νέο μέλος
Νέο μέλος

Ημερομηνία εγγραφής : 15/04/2018

Δημοσίευση από Δημητρα Την / Το Δευ Μάης 21, 2018 5:46 pm

Ναι απλα να μην ξαναγινει αυτο θελω.. ειμαι πολυ χαλια και γω ιδικα σημερα..3 φορες εχω κανει βουλιμια κ 2 εμετους εχω πεσει υπερβολικα σημερα και δεν ξερω γιατι τοσο πολυ... σε 2 βδομαδες αραβωνιαζομαι εχω μετακομησει αυτες τις μερες σε αλλο περιβαλον και παραυτα ειμαι παλι χαλια

Δημητρα
Νέο μέλος
Νέο μέλος

Δημοσίευση από Λυδία Την / Το Δευ Μάης 21, 2018 5:50 pm

Αχ τι ωραία !!! Ευχάριστο πολύ αυτό να ζήσετε !
Δεν ξέρω τι φταίει κι εγώ κάνω συνέχεια επεισόδια το τελευταίο διάστημα .
Όχι ρε παιδια ναι όλοι να προσπαθούμε.

Λυδία
Νέο μέλος
Νέο μέλος

Ημερομηνία εγγραφής : 15/04/2018

Δημοσίευση από Δημητρα Την / Το Δευ Μάης 21, 2018 6:02 pm

Ευχαριστω πολυ <3 Πφφφφφ.. εσυ υπερφαγια ή βουλιμια εχεις λυδια;

Δημητρα
Νέο μέλος
Νέο μέλος

Δημοσίευση από Blossom Την / Το Δευ Μάης 21, 2018 7:16 pm

Καλή εβδομάδα σε όλους ☺️
Συνεχίζουμε δυναμικά για το υπόλοιπο Μαΐου!

21/05/18:

• Ελληνικός καφές, λίγες νιφάδες σοκολάτας
• 2 καλαμάκια κοτόπουλο, ντοματοσαλάτα, 3 παξιμάδια
• 1 πορτοκάλι
• 1 πιατάκι ρύζι με τσίλι, 2 κ.σ ταχίνι
• 1 μπανάνα

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Blossom στις Δευ Μάης 21, 2018 9:37 pm, 1 φορά

Blossom
Δραστήριο μελος
Δραστήριο μελος

Δημοσίευση από Μαρία Admin Την / Το Δευ Μάης 21, 2018 7:20 pm

@Blossom γιατί ψευδεσαι; Laughing
Στο άλλο θέμα έγραψες ότι ήπιες ελληνικό καφέ με μέλι confused :p
Καλή εβδομάδα !!!

Έχει επεξεργασθεί από τον/την Μαρία Admin στις Δευ Μάης 21, 2018 7:31 pm, 1 φορά

Μαρία Admin
Admin
Admin

Δημοσίευση από tsourekoula90 Την / Το Δευ Μάης 21, 2018 7:26 pm

@Μπλοσομακι η υπογραφή σου τα λέει όλα!!!! <3

@Δημητρα η ώρα η καλή!! Ο σύντροφος σου και τα άτομα του στενού οικογενειακου και φιλικού σου περιβάλλοντος ξέρουν τι αντιμετωπίζεις ή είσαι εσωστρεφης σχετικά με αυτό;

@Λυδια ακριβώς όπως εσύ ήμουν πριν 3μισι χρόνια. Είχα πάρει σε 3 μήνες 10 κιλα κ ένιωθα χάλια. Πέρασε ενάμισης χρόνος για να τα χάσω. Προσπάθησε να μην απογοήτευσαι όταν πέφτεις, να ακούς το σώμα σου και τα συναισθήματα σου και να δεις την όλη διαδικασία σαν φροντίδα στον εαυτό σου.

tsourekoula90
Δραστήριο μελος
Δραστήριο μελος

Δημοσίευση από Blossom Την / Το Δευ Μάης 21, 2018 7:29 pm

@Μαρία Admin έγραψε:@Blossom γιατί ψευδεσαι; Laughing
Στο άλλο θέμα έγραψες ότι ήπιες ελληνικό καφέ με μέλι confused :p
Καλλή εβδομάδα !!!

Χαχχαχα σωστά!!! Είχε και μέλι!  Embarassed

Χωρίς πλάκα όμως, προσπαθώ να μη γράφω όλες τις λεπτομέρειες στις καταγραφές. Δε θέλω να μου γίνει ψυχαναγκασμός το να καταγράφω τα πάντα...

Στις σαλάτες παιδιά βάζω ελαιόλαδα, μουστάρδες, μπαλσάμικα... Το γράφω γιατί αν διαβάζει κανείς εκτός του φόρουμ, να μη νομίζει πως είναι στερητική δίαιτα η διατροφή που κάνω.

@tsourekoula90
Πρόσεξες την υπογραφή;; Very Happy ❤️

Blossom
Δραστήριο μελος
Δραστήριο μελος

Δημοσίευση από Μαρία Admin Την / Το Δευ Μάης 21, 2018 7:43 pm

@Δημητρα με το καλό κορίτσι μου !!!Η ώρα η καλή !
Χαίρομαι που είσαι εδώ ...Και το ξέρεις I love you Wink

@Blossom αν θες να τα καταγραφεις αναλυτικά κάντο .Αν όμως το θεωρείς ψυχαναγκαστικό όχι .
Αλλά πες μου τώρα αν δεν είχα διαβάσει το άλλο θέμα θα ήξερα εγώ ότι πίνεις καφέ με μέλι ; tongue

Μαρία Admin
Admin
Admin

Δημοσίευση από Blossom Την / Το Δευ Μάης 21, 2018 7:53 pm

@Μαρία Admin έγραψε:@Blossom αν θες να τα καταγραφεις αναλυτικά κάντο .Αν όμως το θεωρείς ψυχαναγκαστικό όχι .
Αλλά πες μου τώρα αν δεν είχα διαβάσει το άλλο θέμα θα ήξερα εγώ ότι πίνεις καφέ με μέλι ; tongue

Θα γράφω τα απαραίτητα, και μόνο για δυο μήνες. ☺️

Γράψε μας πως πίνεις και τον δικό σου καφέ Μαρία, μην κρατάς μυστικά! Ολόκληρο νήμα άνοιξα στην γωνιά της διασκέδασης! Very Happy

Blossom
Δραστήριο μελος
Δραστήριο μελος

Δημοσίευση από Δημητρα Την / Το Δευ Μάης 21, 2018 7:56 pm

Ναι ξερουν μαθανε ολοι το τελευταιο χρονο αλλα τι να το κανω απο την στιγμη που ενω με εχουν δει σε μαυρα χαλια δεν με καταλαβαινουν και συνεχιζουν την πιεση και αυτο το ξυπνα επιτελους ποσο με απογοητευει..δεν ξερουν τι εχω μεσα μου και ουτε μπορουν να καταλαβουν..

Δημητρα
Νέο μέλος
Νέο μέλος

Δημοσίευση από Blossom Την / Το Τρι Μάης 22, 2018 6:06 pm

Καλησπέρες.☺️

22/05/28:

• 1 (τεράστιο) sandwich, φυσικό χυμό προτοκάλι
• Smoothie μπανάλα/γάλα/κακάο
• Ανάμεικτη πράσινη σαλάτα, ρύζι