Το ημερολογιο της Αιλουριτας

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Πήγαινε κάτω

Απ: Το ημερολογιο της Αιλουριτας

Δημοσίευση από Blossom Την / Το Σαβ Μαϊος 26, 2018 7:57 pm

Θα πάνε όλα καλά αιλουρίτα μας, μην ανησυχείς!

Εγώ αυτήν την εβδομάδα θα κάνω εξετάσεις για το θυροειδή...

Γενικά δε νιώθω ευεξία και πολλές φορές αναρωτιέμαι αν φταίει ο θυροειδής, όμως μέχρι τώρα δεν μου έχουν βρει κάτι. Θα δούμε.

Το γεγονός πως απέχεις 2 μήνες από υπερφαγικά;;;;;
Μπράβοοοοοο!!! ❤️❤️❤️

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Νιώθω πως θα τα καταφέρω αυτήν τη φορά!
Blossom
Δραστήριο μελος
Δραστήριο μελος

Ημερομηνία εγγραφής : 19/04/2018

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημοσίευση από Ailouros Την / Το Σαβ Μαϊος 26, 2018 9:01 pm

Ευχαριστω κοριτσια για τις απαντησεις σας! ολα καλα θα πανε ειμαι αισιοδοξη! Μπλοσομακι μη το φοβασαι! οτι και να βγει απο τις εξετασεις εισαι δυνατη και ειμαστε εδω για στηρηξη!! περιμενουμε τα νεα σου απο τις εξετασεις!!

το ημερολόγιό μου -> [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Ailouros
Δραστήριο μελος
Δραστήριο μελος

Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2018

https://potatosdreams.blogspot.gr/

Δημοσίευση από Μαρία Admin Την / Το Κυρ Μαϊος 27, 2018 6:35 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] έγραψε: .
Αυτά, αν έχει κάποιο μέλος του φόρουμ θέμα με θυρεοειδή θα ήθελα να ακούσω την ιστορία του.
I love you I love you flower

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] Κάθε οργανισμός είναι διαφορετικός ! Δεν έχει τα ίδια συμπτώματα σε κάθε άνθρωπο !
Έχει να κάνει με υπό/ υπερθυρεοειδισμό ,χασιμοτο κλπ
Μπορεί να δεις δύο ατομα με το ίδιο ακριβώς πρόβλημα .Ο ένας να είναι μια χαρά και ο άλλος να υποφέρει ακόμη και αν είναι ρυθμισμένος ..
Ακολούθησε τις οδηγίες του γιατρού σου ! Και με το χάπι θα δεις πως θα πας ..
Όσο για τη βιταμίνη d ,αν είναι λίγο κάτω από το όριο θα είσαι οκ πιστεύω .
Αν όμως είναι αρκετά χαμηλή η τιμή της ίσως δεν αρκεί το καλοκαίρι ..
Έτσι κι αλλιώς η θεραπεία είναι συνήθως τρίμηνη !

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] καλή επιτυχία ,μάλλον καλά αποτελέσματα στις εξετάσεις σου !

Αγάπησε τον εαυτό σου και το σώμα σου! Βρες την δύναμη μέσα σου !
Μαρία Admin
Admin
Admin

Ημερομηνία εγγραφής : 04/04/2018
Τόπος : Πειραιάς

http://diatrofikidiataraxi.forumgreek.com

Δημοσίευση από tsourekoula90 Την / Το Τρι Μαϊος 29, 2018 5:22 pm

κι εγω θελω να κανω εξετασεις, ειμαι αφραγκη ομως ακομα και δεν ξερω ποσο κοστιζουν....

Man cannot remake himself without suffering, for he is both the marble and the sculptor
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

tsourekoula90
Δραστήριο μελος
Δραστήριο μελος

Ημερομηνία εγγραφής : 12/04/2018

Δημοσίευση από Ailouros Την / Το Τρι Μαϊος 29, 2018 5:26 pm

τσουρεκακι, ολα καλα??
οι εξετασεις δεν ειναι ακριβες περιπου 20 με 25 ευρω εχουν αναλογα βεβαια.. ο γιατρος για να τις γραψει εξαρταται αλλοι παιρνουν μεχρι και 50 αλλοι πιο φτηνα

το ημερολόγιό μου -> [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Ailouros
Δραστήριο μελος
Δραστήριο μελος

Δημοσίευση από tsourekoula90 Την / Το Τρι Μαϊος 29, 2018 5:29 pm

μεχρι εκει παλευεται αιλουρακι χααχαχα. Πρεπει να κανω γιατι ειχα κανει περυσι τετοια εποχη και ο γιατρος μου ειπε να επαναλαβω 6 μηνες αργοτερα και δεν το εκανα ποτε. Οι τιμες ηταν στα ανωτατα επιτρεπτα ορια, τωρα δεν εχω ιδεα τι παιζει. Εσυ πώς νιωθεις με την αγωγη??

Man cannot remake himself without suffering, for he is both the marble and the sculptor

tsourekoula90
Δραστήριο μελος
Δραστήριο μελος

Δημοσίευση από Ailouros Την / Το Τρι Μαϊος 29, 2018 6:53 pm

αχ κανε οπως διποτε μην το αφηνεις!! βαλτο σε πρωτεραιοτητα! καλητερα νιωθω πιο ζωντανια λιγοτερο κουραση, πιο πολυ αντοχη και νιωθω πιο κεφατη κυριως..

Ailouros
Δραστήριο μελος
Δραστήριο μελος

Δημοσίευση από tsourekoula90 Την / Το Τετ Μαϊος 30, 2018 8:35 pm

Μπραβο κοπελιτσα μου, αυτο ειναι τελειο!!!!!!!! Σημαινει πως δουλευει!!! Θα το κανω κι εγω asap.

tsourekoula90
Δραστήριο μελος
Δραστήριο μελος

Δημοσίευση από Ailouros Την / Το Τρι Ιουν 12, 2018 9:08 am

Τι κάνετε παιδια;
Very Happy
Αυτό το διάστημα, με παιδεύει η κατακράτηση.. για κάποιον λόγο! χθες με έδειξε 1 κιλό πιο πάνω και σήμερα 1 κιλό πιο κάτω! μου χαλάει κάπως η διάθεση με αυτό ή νιώθω σαν να μην προχωράω.
Σε βάθος χρόνου προχωράω ομως σιγά σιγά.. έχει πέσει λίγο ο ρυθμός που χάνω τα κιλά και όσο πάει θα πέφτει και άλλο φαντάζομαι γιατί το σώμα κάπου συνηθίζει.
Αλλά ευτυχώς έχω την προπονήτριά μου που μου δίνει μια λύση κάθε φορά!
Σκεφτόμουν πως μόνη μου δεν θα τα κατάφερνα με τίποτα. Θα έκανα λάθος κινήσεις,
θα είχα απογοητευτεί, θα τα είχα παρατήσει και θα είχα φάει τον αγλέουρα χχαχααχα Laughing Razz

Όταν έχεις ειδικά να χάσεις τόσα κιλά όπως εγώ είναι λογικό να πέφτεις καμιά φορά και να απογοητεύεσαι! Όμως δεν τα παρατάω!!
Την κυριακή δοκίμασα ένα σορτσάκι που πέρσι με ένα κιλό λιγότερο απο τώρα που είμαι δεν μου έκανε!! Απίστευτο!! Πάει να πεί οτι σφίγγει το σώμα σιγά σιγά!!
Έχω δυόμιση μήνες που κάνω την προσπάθειά μου, τόσο λίγο αλλά μπορώ να πώ οτι έχω συνηθίσει κάπως!!

Την Παρασκευή επίσης που ήμουν στο πλοίο δεν σκέφτηκα να έχω ταπεράκι με φαγητό μαζί μου γιατί λέω θα φτάσω και θα πάρω απο εκεί φαγητό. Και τελικά πείνασα και πήρα μια βλακεία σάντουιτς και την ώρα που πάω να το φάω έρχεται δίπλα μου ένας μποντιμπιλντεράς με ταπεράκι και ένιωσα τόσο ενοχή!! Μου έστειλε το σύμπαν μήνυμα χεχεχε

Αυτά flower

Ailouros
Δραστήριο μελος
Δραστήριο μελος

Σελίδα 3 από 3 Επιστροφή  1, 2, 3

Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης