Δεν αντέχω άλλο

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Πήγαινε κάτω

Απ: Δεν αντέχω άλλο

Δημοσίευση από Ailouros Την / Το Δευ Μάης 21, 2018 6:54 pm

ειναι καποιος σοβαρος λογος που πρεπει να τα χασεις αμεσα?

το ημερολόγιό μου -> [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Ailouros
Δραστήριο μελος
Δραστήριο μελος

Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2018

https://potatosdreams.blogspot.gr/

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω

Δημοσίευση από Λυδία Την / Το Δευ Μάης 21, 2018 7:02 pm

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] πέρα από το ψυχολογικό που νιώθω χάλια και δεν μπαίνω στα ρούχα μου έχω βαρύνει δεν μπορώ ναπερπατηαω όπως πριν και επειδή έχω και πρόβλημα στη σπονδυλική στήλη πονάω πιο πολύ .

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] σου απαντώ εδώ που έχω το θέμα μου και να δεις .Εγώ έχω υπερφαγία

Λυδία
Νέο μέλος
Νέο μέλος

Ημερομηνία εγγραφής : 15/04/2018

Δημοσίευση από Δημητρα Την / Το Δευ Μάης 21, 2018 7:09 pm

Καταλαβαινω το συναισθημα σου.. ξερω οτι εχω γινει κουραστικη με το ανασα και με τους ψυχολογους αλλα ειλικρινα ολο το θεμα ειναι βαθια μεσα μας.. και μονο αν το βρεις θα μπορεις να το ελενξεις εστω και λιγο..!! Μπορω να καταλαβω αυτο με την υπερφαγια που σας συμβαινει γιατι εκτος της βουλιμιας εχω και πολλα υπερφαγηκα επισοδεια..και να σας πω μια αληθεια ρε κοριτσια;; δεν ξερετε ποσο στεναχωριεμαι για το ξυλο που δινω στον εαυτο μου με τους εμετους..παλι καλα δεν το κανω βιαιοτητα που το εκανα παλια αλλα οπως και να χει υπαρχει και δεν το αντεχω...

Δημητρα
Νέο μέλος
Νέο μέλος

Ημερομηνία εγγραφής : 09/05/2018

Δημοσίευση από Blossom Την / Το Δευ Μάης 21, 2018 7:48 pm

Λυδία γειά σου κι εδώ!

Καταρχάς θα σου πω πως μπορείς να το ξεπεράσεις, ακόμα κι αν τώρα σου φαίνεται βουνό.

Οι τέσσερις ημέρες που έγραψες πως κρατήθηκες είναι ΠΟΛΎ σημαντικό επίτευγμα. Δεν πειράζει αν σε παίρνει από κάτω κάποιες φορές, με τον καιρό αυτές οι φορές θα λιγοστεύουν. Εσύ κάνε την προσπάθειά σου, και άσε τον χρόνο να επιβεβαιώσει το αποτέλεσμα.

Συμφωνώ με όλες τις συμβουλές που σου έδωσαν πιο πάνω τα κορίτσια, οπότε δεν θα τις επαναλάβω.

Το μόνο στο οποίο θέλω να εστιάσω, είναι να μην κλείνεσαι σπίτι. Να βγαίνεις όποτε σου δίνεται η ευκαιρία. Ο ήλιος και το περπάτημα θα βοηθήσουν τη ψυχολογία σου και θα δεις τα πράγματα λίγο πιο αισιόδοξα.

Εδώ θα είμαστε. ☺️

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Νιώθω πως θα τα καταφέρω αυτήν τη φορά!
Blossom
Δραστήριο μελος
Δραστήριο μελος

Ημερομηνία εγγραφής : 19/04/2018

Δημοσίευση από Ailouros Την / Το Δευ Μάης 21, 2018 9:27 pm

Και εγώ έχω περάσει απο όλα τα στάδια, μη κοιτάτε τώρα που το παλεύω!
Είχα κάποτε βουλημία σε συνδυασμο με υπερφαγικά εννοειται πριν 2-3 χρόνια! Ήμουν κουρέλι σκέτο,στη δουλειά τότε είχα πολύ καταπίεση με συγκεκριμένο συναδελφο και όλο αυτό μου έβγαινε σε βουλιμία το βράδυ με εμετους κλπ.
Με ξαναέπιασε πριν απο μερικους μηνες που επαθα κατάθληψη με τα ορμονικά μου, μετα απο τυψεις και τιμωρια δεν ετρωγα τιποτα για 2-3 μερες μετα τα ιδια σαν κυκλος! Μεχρι που απλά επέλεξα να έχω κάποιον διπλα μου σαν συμβουλο για καλητερη διατροφη και ποιοτητα ζωης και τώρα κάπως μπορω να πω πως ειμαι καλύτερα! Όλοι οι ανθρωποι βρίσκουν αυτη τη στιγμή που σηκώνονται και γίνεται χαμος! Εχετε την δυναμη μεσα σας οσο ασχημο και αν ειναι αυτο που περνατε τώρα, κάποια μέρα θα βγει η δυναμη απο μόνη της, και θα τα καταφερετε σε ολα! οταν δεν μας αρεσει μια κατασταση μονο εμεις μπορουμε να την αλλαξουμε στην ουσια, οκ μπορουμε να ακουμε συμβουλες αλλα εμεις τα αλλαζουμε ολα.

το ημερολόγιό μου -> [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Ailouros
Δραστήριο μελος
Δραστήριο μελος

Ημερομηνία εγγραφής : 16/04/2018

https://potatosdreams.blogspot.gr/

Σελίδα 2 από 2 Επιστροφή  1, 2

Επιστροφή στην κορυφή

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης